piątek, 12 lutego 2016

Jesteś fajna ajj | Hip hop style 
  Prawdziwe życie jest poza monitorem. Wrzucasz fotkę do sieci - kreujesz się. Nie robisz zdjęć kiedy: płaczesz, sprzątasz, masz zły humor (no dobrze: wyłączając grupę mamusiek). Dlatego nie uzurpuj sobie prawa do negowania kreowania wizerunku przez innych.

Negujesz bo...
  nie radzisz sobie ze zrobieniem dobrego zdjęcia. Nie obsługujesz programów typu Photoshop z prostych powodów: nie potrafisz albo nie stać cię na jego kupno. Możesz również nie mieć potrzeby korzystania, równoznaczne nie mając na ten temat żadnego pojęcia.

  Z kolei posiadając podobną wiedzę i odcinając się od świata wirtualnego (albo przynajmniej tej części, której dotyczy wpis). Świata, który zmierza w kierunku piękna, doskonałych ujęć, co raz lepszych technik ich tworzenia, nie ma cię tu. Nie możesz teraz siedzieć i czytać tych kilku marnych zdań.

Dla mnie masz stajla!

  Jedna z głupszych piosenek, jakie słyszał świat. Okey Polska... ale czy jest Polak, który nie zna albo co gorsza, nie nucił "kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna ajjj"? Nie ma. Nie zawsze to, co z pozoru wydaje się płytkie i małostkowe, takim jest.

  Wystarczy ruszyć głową. Ci którzy zrobili to jakiś czas temu, powoli mogą układać się do snu. Na wciąż rosnącej kupce.
btw. jeśli coś nazywa się "wygodne" to wygląda właśnie, jak zestaw powyżej.


Facebook

InstagramP.

20 komentarzy:

 1. Dokładnie :D ja uwielbiam takie ciuchu jak na zdjęciu a na punkcie czapek to mam fioła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne spodnie! A czapka jeszcze lepsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Prawdziwe życie jest poza monitorem..." i cała reszta. Rzekłaś siostro i kupiłaś mnie totalnie tym wpisem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale myślę, że cześć z nas o tym zapomina niestety. Kreujemy inne życie na potrzeby portali społecznościowych a inni jesteśmy. Cóż ....

   Usuń
  2. Trudno jest pokazywać "prawdziwie życie", to byłaby dopiero pożywka.

   Usuń
 4. Nie kreuję się, ale też nie neguję. Ja po prostu nie mam takiej potrzeby. Być może właśnie dlatego, że w tym prawdziwym życiu jestem szczęśliwa i niczego mi nie brakuje. Dla mnie robienie zdjęć jest trochę stratą czasu. Wolę cieszyć się chwilą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie wszyscy, którzy wrzucają foty itp są nieszczęśliwi, bo byłoby ich za dużo nieszczęśliwców :). Zdjęcia pozwalają powrócić do tych chwil. Stratą czasu? Nie wtedy, kiedy są pasją. Wyrażają kogoś, coś, choćby te chwile...

   Usuń
  2. Chodziło mi o to, że ja należę do trzeciej grupy. Nie miałam na myśli tego, że Ci co robią i wrzucają zdjęcia są nieszczęśliwi tylko to, że Ci co ich krytykują są właśnie w swoim realnym życiu nieszczęśliwi i zakompleksieni. A co do pasji- pasja nigdy nie jest stratą czasu.

   Usuń
 5. O tak często wkurza mnie, że matki kategoryzuje sie rownież wizerunkowo. Wiadomo nie włożę dekoldu po pas i mini do końca pośladków ale jestem tez kobieta, młoda matka i mam prawo wyrażać siebie rownież ubiorem��

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś omijałam sportowe ubrania i buty, jakiś czas temu je polubiłąm i jestem w szoku haha :P outfit idealny i wygodny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja polubiłam odkąd zaczęłam biegać za takim Jednym... :)

   Usuń
 7. No ty chyba jest jeden Polak a raczej Polka co nie zna tej piosenki:) Pierwszy raz o niej słyszę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z Twoim wpisem skojarzyło mi się powiedzenie: "nie masz Facebooka - nie żyjesz"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja noszę się z zamiarem usunięcia fb, tylko fp jeszcze mnie tam trzyma :)

   Usuń

Komentarze są moderowane.