niedziela, 28 sierpnia 2016

W spodniach czy w sukience | White dress

W sukience jest trudniej. Chociaż wcale nie chcę narzekać ani na macierzyństwo, ani na hormony, nawet na płacę. Mogłabym, ale nigdy nie neguję już podjętych decyzji. 
Przez ten czas, kiedy mnie nie było, nabierałam doświadczenia. Nie zamierzam się chwalić, że było wspaniale a nauka przyniesie mi wymierne korzyści. Wręcz odwrotnie. My w sukienkach musimy się starać bardziej, może nawet podwójnie, jeśli chcemy osiągnąć sukces. Zwłaszcza ten zawodowy. Musimy pokazać, że mamy... może nawet większe.

Każdą porażkę warto przekuć w sukces. Kiedy zaczynałam od nowa (mam na myśli blog), postawiłam sobie dwa twarde cele: blog będzie miał przekaz, mimo że zahacza o hejtowane na każdym kroku szafiarstwo, blog będzie przynosił korzyści materialne. Nigdy odwrotnie, bo pisać lubię. Robienie czegoś na siłę jest bez sensu.

W ten sposób dotarłam do momentu w którym, mogę już głośno powiedzieć, odrzucam oferty reklam na blogu i  właśnie nawiązuje poważniejsze współprace. 

Jednak największą satysfakcją jest dla mnie to, że robię coś sama. Od początku do końca. Bez poplecznictwa i znajomości.


Sukienka: Top Secret, Sandałki: Bassano, Torebka: No name

P.

18 komentarzy:

 1. Nie zahacza. Szafiarstwo jako pretekst, podtekst, tło to pomysł absolutnie doskonały. ...Musimy miec większe. A chyba nikt lepiej ode mnie nie rozumie, jak ciezko jest w sukience. Tak ciezko, że nawet gdy usiłuję wbić portki, spódnica łomocze za mna jak biała flaga. I to generalnie jest do dupy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, gratuluje :) Fajne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oszz ale ty to pięknie napisałaś!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :) gratuluję nowych współprac :) mam nadzieję że będą owocne dobrych ofert będzie coraz więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci wielu sukcesów. Bardzo mądre słowa. Niestety, my kobiety mamy nieco gorzej, ale za to jesteśmy silniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne zdjęcia,pięknie wyglądasz! pozdrawiamy ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Samych sukcesów. Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia. Klimatyczne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobaja mi sie zdjecia... ;-) sukienki takze, bo sa kobiece :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tajemniczo... Gratuluje... Czekam na więcej...
  janek.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.